O nas

CO WYRÓŻNIA

GLAMPING PODGRODŹIE ?

Właściwie wszystko: niepowtarzalny klimat obiektów, gdzie w komfortowych warunkach możemy współodczuwać otaczającą przyrodę wszystkimi zmysłami, czujemy się jakby jej cząstką. Decybele, które docierają do Gości to odgłosy Przyrody. Najgłośniejszy bywa tutaj wiatr i szum fal, a cisza w nocy potrafi być niemal absolutna – rozdzierana czasami szczekaniem lisów, jenotów lub budzącego się wodnego ptaka.

CO ODRÓŻNIA

GLAMPING PODGRODŹIE ?

Rodzinna atmosfera, artystyczny nieład, wyśmienite jedzenie, czyste powietrze i jętki – leniwie kołyszące się bez liku nad puszczą a wszystko jakby w powolnym skupieniu – w klimacie SLOW.

Istniejąca infrastruktura, warunki naturalne Podgrodzia, położenie geograficzne / przez system kanałów, miejscowość połączona jest z całą Europą / a zwłaszcza bliskość Berlina, Szczecina i przez morze Szwecji, predestynują tę miejscowość do wyjątkowej w tej części Europy.

CO O NAS MÓWIĄ ?

· Mieliśmy niesamowity pobyt w jurcie mongolskiej pomimo deszczowej pogody. Jurta jest bardzo stylowa i ma bardzo przyjemną atmosferę. Chociaż w nocy musieliśmy dokładać trochę drewna do pieca, aby podtrzymać ogień, ponieważ w nocy było jeszcze dość chłodno, wcale nam to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie, była to przygoda dla naszego wychowanego w mieście 4-latka. Wszystko, w tym kuchnia i łazienka, było bardzo czyste, a rodzina właściciela jest bardzo pomocna i była zawsze dostępna, gdybyśmy mieli jakiekolwiek pytania. Mieliśmy również okazję wypróbować wannę z hydromasażem i było to naprawdę relaksujące doświadczenie.

Olga

Wspaniałe miejsce na rodzinny odpoczynek! Cisza, spokój, cudowna natura. Największym skarbem Glampingu są jego właściciele - przemili, bardzo sympatyczni ludzie. Polecam z całego serca! 😊

Anton

Bardzo spokojna okolica. Idealne miejsce do odpoczynku, relaksu i wyciszenia się. Gospodarz przemiły i dyspozycyjny. Na czas naszego pobytu przygotował dla Nas rowery, które idealnie nadają się na zwiedzanie. Namiot sferyczny zrobił na Nas ogromne wrażenie. Wyposażony w klimatyczne światełka, lampki i przeróżne ozdoby. Materace na łóżku wygodne, ciepłe kołdry, które zapewniły komfort w chłodniejszą noc. Dodatkową atrakcją było dla nas podtrzymywanie ognia w piecyku. Gorąco polecam !

Bartłomiej

· Było wspaniale. Właściciele naprawdę mili i pomocni. Dzieci mogły świetnie bawić się na miejscu. Na basen było jeszcze za zimno, ale reszta wyposażenia w zupełności wystarczyła do dobrej zabawy. Zdecydowanie wróć.

Daniela

Wyjątkowe miejsce prowadzone przez przesympatycznych i bardzo pomocny właścicieli. Piękna i spokojna okolica, można skorzystać z rowerów zapewnionych przez właściciela. Pyszne i obfite śniadanie.

Agnieszka

· Fantastyczni właściciele, dbający o komfort klientów. Doskonała lokalizacja obiektu - cisza, spokój, natura, z dala od zgiełku miast, można naprawdę się zrelaksować.

Monika

Galeria

ODKRYJ NOWY WYMIAR WYPOCZYNKU

W GLAMPING PODGRODŹIE

Glamping Podgrodzie

ul. Podgrodzie 63 72-022 Nowe Warpno Polska